OhDear Integration (3.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Label
sv: Etikett

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Off
sv: Av

en: Status Code
sv: Statuskod

en: Monitor
sv: Övervakning
