OhDear Integration (3.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: On
ta: சரி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Off
ta: இல்லை
