OhDear Integration (3.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Label
te: లేబుల్

en: Summary
te: సారాశం
