OhDear Integration (3.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: On
tr: Açık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Label
tr: Etiket

en: Summary
tr: Özet

en: Off
tr: Kapalı
