OhDear Integration (3.0.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Summary
ur: خلاصہ
