OhDear Integration (3.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Summary
az: Xülasə

en: Off
az: Söndürülüb
