OhDear Integration (3.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: Off
ca: Inactiu

en: Status Code
ca: Codi d'estat
