OhDear Integration (3.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Label
cs: Popisek

en: Summary
cs: Souhrn

en: Off
cs: Vypnuto
