OhDear Integration (3.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: On
de: An

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Label
de: Beschriftung

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Off
de: Aus

en: Status Code
de: Statuscode

en: Monitor
de: Beobachten
