OhDear Integration (3.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Label
el: Ετικέτα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Off
el: Κλειστό
