OhDear Integration (3.0.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Label
eo: Etikedo.

en: Off
eo: Malŝaltita
