OhDear Integration (3.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: On
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: Label
es: Etiqueta

en: Summary
es: Resumen

en: Off
es: Desactivado

en: Status Code
es: Código de estado
