OhDear Integration (3.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Summary
eu: Laburpena
