OhDear Integration (3.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Off
fi: Pois päältä

en: Status Code
fi: Tilakoodi
