OhDear Integration (3.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: On
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Label
fr: Libellé

en: Summary
fr: Résumé

en: Off
fr: Désactivé

en: Status Code
fr: Code de statut

en: Uptime
fr: Durée de fonctionnement

en: Monitor
fr: Surveiller
