OhDear Integration (3.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Label
gl: Etiqueta

en: Summary
gl: Resumo

en: Off
gl: Desactivado
