OhDear Integration (3.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: On
hi: चालू

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Label
hi: लेबल

en: Summary
hi: सारांश

en: Off
hi: बंद
