OhDear Integration (3.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Label
hu: Címke

en: Summary
hu: Összegzés

en: Off
hu: Ki

en: Status Code
hu: Állapotkód

en: Uptime
hu: Üzemidő
