OhDear Integration (3.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Label
is: Merking

en: Summary
is: Samantekt

en: Off
is: Af
