OhDear Integration (3.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
it: Attivato

en: On
it: Acceso

en: Yes
it: Sì

en: Label
it: Etichetta

en: Summary
it: Sommario

en: Off
it: Spento

en: Monitor
it: da tenere sotto controllo
