OhDear Integration (3.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: On
ja: オン

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Label
ja: ラベル

en: Summary
ja: 概要

en: Off
ja: オフ

en: Monitor
ja: モニター
