OhDear Integration (3.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Label
ka: სათაური

en: Off
ka: გამორთვა
