OhDear Integration (3.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Label
km: ស្លាក

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប
