OhDear Integration (3.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Label
lt: Etiketė

en: Summary
lt: Įžanga

en: Off
lt: Išjungta
