OhDear Integration (3.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Off
mr: बंद
