OhDear Integration (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Label
ne: लेबल
