OhDear Integration (3.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Off
nl: Uit

en: Status Code
nl: Statuscode
