OhDear Integration (3.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Label
oc: Etiqueta

en: Summary
oc: Resumit

en: Off
oc: Desactivat
