OhDear Integration (3.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: On
pt: Ligado

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Label
pt: Etiqueta

en: Summary
pt: Resumo

en: Off
pt: Desligado
