OhDear Integration (3.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Label
ro: Etichetă

en: Summary
ro: Sumar

en: Off
ro: Oprit
