OhDear Integration (3.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Label
sk: Označenie

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Off
sk: Vypnúť
