OhDear Integration (3.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek
