OhDear Integration (3.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Off
th: ปิด
