OhDear Integration (3.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Label
uk: Мітка

en: Summary
uk: Резюме

en: Off
uk: Вимкнено

en: Status Code
uk: Код стану

en: Uptime
uk: Час роботи

en: Monitor
uk: Монітор
