OhDear Integration (3.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: On
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Label
vi: Nhãn

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Off
vi: Tắt

en: Monitor
vi: Màn hình
