OpenID Connect Client (1.1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: General
jv: Umum

en: Session closed for %name.
jv: Sési ditutup kanggo % name.

en: Login page
jv: Kācā login
