OpenID Connect Client (2.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: मनचाहिदो
