OpenID Connect Client (2.2.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: General
ta: பொது

en: Display name
ta: காட்சி பெயர்

en: Login page
ta: உள்நுழைவு பக்கம்
