OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Add
pl: Dodaj

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Add condition
pl: Dodaj warunek

en: General
pl: Ogólne

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Condition
pl: Warunek

en: Production
pl: Produkcja

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Select
pl: Wybierz

en: Add role
pl: Dodaj rolę

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: Organization name
pl: Nazwa organizacji

en: Drupal role
pl: Rola Drupala

en: Toolbar configuration
pl: Konfiguracja paska narzędziowego

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Visibility Condition
pl: Warunek widoczności
