OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Add role
bo: འགན་ནུས་ཁ་སྣོན

en: Toolbar
bo: ལག་ཆའི་སྒྲོམ
