OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.4) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Add
cs: Přidat

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Add condition
cs: Přidat podmínku

en: General
cs: Obecné

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Condition
cs: Podmínka

en: Production
cs: Výroba

en: Authentication
cs: Ověření

en: Select
cs: Vybrat

en: Add role
cs: Přidat roli

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Toolbar configuration
cs: Konfigurace panelu nástrojů

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti
