OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.4) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Add
et: Lisa

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Add condition
et: Lisa tingimus

en: General
et: Üldine

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Condition
et: Tingimus

en: Authentication
et: Autentimine

en: Environment
et: Keskkond

en: Select
et: Vali

en: Add role
et: Lisa roll

en: Toolbar
et: Tööriistad

en: @title field is required.
et: @title välja täitmine on kohustuslik.

en: Toolbar configuration
et: Tööristariba seadistus

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus
