OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.4) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Test
fi: Testi

en: Add
fi: Lisää

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Production
fi: Tuotanto

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Select
fi: Valitse

en: Add role
fi: Lisää rooli

en: Toolbar
fi: Työkalupalkki

en: Toolbar configuration
fi: Työkalupalkin asetukset

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Visibility Condition
fi: Näkyvyysriippuvuus
