OIDC My Citizen Profile Flanders (1.0.4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Add
eu: Gehitu

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: General
eu: Orokorra

en: Condition
eu: Baldintza

en: Select
eu: Aukeratu

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: Toolbar
eu: Tresna-barra

en: Toolbar configuration
eu: Tresna-barraren konfigurazioa
