OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Test
ast: Preba

en: Add
ast: Amestar

en: General
ast: Xeneral

en: Session closed for %name.
ast: Zarróse la sesión de %name
