OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Add
az: Əlavə et

en: General
az: Əsas

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Select
az: Seçin

en: Language switcher
az: Dil dəyişdiricisi

en: Add role
az: Rol əlavə edin
