OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Test
bg: Тест

en: Add
bg: Добави

en: General
bg: Общи

en: Session closed for %name.
bg: Сесията на %name е затворена.

en: Production
bg: Продукт

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Select
bg: Избери

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: Add role
bg: Добавяне на роля
