OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Audience
ca: Audiència

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Test
ca: Prova

en: Add
ca: Afegeix

en: Session closed for %name.
ca: S'ha tancat la sessió per a %name.

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Condition
ca: Condició

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Environment
ca: Entorn

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: Role assignment
ca: Assignació de rols

en: @count day | @count days
ca[0]: @count dia
ca[1]: @count dies

en: @count week | @count weeks
ca[0]: @count setmana
ca[1]: @count setmanes

en: @count month | @count months
ca[0]: @count mes
ca[1]: @count mesos

en: @count year | @count years
ca[0]: @count any
ca[1]: @count anys
