OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Add
cy: Ychwanegu

en: General
cy: Cyffredinol

en: Session closed for %name.
cy: Mae'r sesiwn wedi ei gau i %name.

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Select
cy: Dewis

en: Language switcher
cy: Newidydd iaith

en: Add role
cy: Ychwanegu swyddogaeth
