OIDC My Citizen Profile Flanders (2.0.0) - en to de translation catalogue (30 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Audience
de: Zielgruppe

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Add
de: Hinzufügen

en: Client ID
de: Client-ID

en: General
de: Allgemein

en: Session closed for %name.
de: Die Sitzung für %name wurde beendet.

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Condition
de: Bedingung

en: Production
de: Produktion

en: Authentication
de: Authentifizierung

en: Environment
de: Umgebung

en: Select
de: Auswählen

en: Language switcher
de: Sprachumschalter

en: Add role
de: Rolle hinzufügen

en: Role assignment
de: Rollen-Zuweisung

en: Environment ID
de: Umgebungs-ID

en: Organization name
de: Name der Organisation

en: @title field is required.
de: Das @title Feld ist erforderlich.

en: Client secret
de: Client-Geheimnis

en: @count day | @count days
de[0]: @count Tag
de[1]: @count Tage

en: Delete condition
de: Bedingung löschen

en: Widget ID
de: Steuerelement-ID

en: Drupal role
de: Drupal-Rolle

en: @count week | @count weeks
de[0]: @count Woche
de[1]: @count Wochen

en: @count month | @count months
de[0]: @count Monat
de[1]: @count Monate

en: Visibility conditions
de: Bedingungen für die Sichtbarkeit

en: @count year | @count years
de[0]: @count Jahr
de[1]: @count Jahre

en: Audiences
de: Publikum
